Erbjudanden

Diskteknik

Ta kontakt för att ta reda på din rabatt:

Telefon: 08-511 858 99
Epost: info@diskteknik.se

Rekal

Klicka här för att läsa vårt avtal.

Ta kontakt för att ta reda på din rabatt:

Telefon: 070-760 17 75

Human Communication Gotland AB

  • Hjälper till med redovisningsfrågor.
  • Nya medlemmar får 2 konsulttimmar gratis.
  • Hjälp att starta nya företag (2 timmar ingår)

Ring Elias och boka: 070-71 810 50

MEDIA2U.se

Skaffa dig en ny mobilanpassad hemsida med professionellt tagna bilder och/eller video. Se www.media2u.se för portfolio.

20% rabatt på webbsidor, fotografering, video, drönarfoto/film.

Prisexempel:

Ny webbsida: 8000 + moms

Ny webbsida inkl. fotografering 1 timme + urval + retusch. 9600 + moms

Fotografering 1 timme + 2 timmar urval + retusch + leverans. 1920 + moms

Filmning 1 timme + 3 timmar klippning + leverans. 3200 + moms

Äta på Gotland / Fika på Gotland

Visa upp ditt utbud, dina öppettider och dina kontaktuppgifter på sajterna www.atapagotland.nu och/eller www.fikapagotland.nu.

20% rabatt på alla priser

Prisexempel:

Äta på Gotland. helårsrestaurang i Visby. 2940 + moms
Äta på Gotland. helårsrestaurang utanför Visby. 1680 + moms

Fika på Gotland. helårsfik i Visby. 1824 + moms
Fika på Gotland. helårsfik utanför Visby. 912 + moms

Mötesförmån

Mötes / Konferensrum på Skeppsbron 14

Kontakta Elias på telefon 070-7181053 eller elias@hcgab.se.

Wisprint AB

Viktiga kontakter

IF skadeförsäkring

Kontakta Fredrik Godman.

Telefon: 010-603 68 08
Mobil: 070-609 47 79
Epost: fredrik.godman@if.se

Swedbank

Telefon (växel):  0498-40 44 00

Länsförsäkringar

Kontaktpersonlista

Avdelning Namn Telefon E-post
Bank Privat Eva Karlsson 0498-28 18 54 eva.karlsson@lfgotland.se
Bank Företag Daniel Levin 0498-28 18 84 daniel.levin@lfgotland.se
Försäkring Privat Andreas Thorslund 0498-28 18 48 andreas.thorslund@lfgotland.se
Försäkring Företag Marcus Eriksson 0498-28 18 34 marcus.eriksson@lfgotland.se
Skador –
skadeförebygg & reglering
Catharina Franzén 0498-28 18 31 catharina.franzen@lfgotland.se
Fastighetsförmedling Niklas Harlevi 0498-23 33 53 niklas.harlevi@lansfast.se